Pedagógusaink

2018-2019 Tanév

NÉV BEOSZTÁS / TANTÁRGY OSZT.
BARTOK PÉTER INTÉZMÉNYVEZETŐ / TÖRTÉNELEM
HEGEDŰSNÉ FÁBIÁN ÁGNES INTÉZMÉNYVEZETŐ-HELYETTES 6.A
OSZTÁLYFŐNÖKI MKV.
TANÍTÓ/ÉNEK
KELE JÁNOS INTÉZMÉNYVEZETŐ-HELYETTES
INFORMATIKA/TECHNIKA
NÁDINÉ OBERT ANIKÓ INTÉZMÉNYVEZETŐ-HELYETTES 8.A
ANGOL / TÖRTÉNELEM
WALACH ZSIGMONDNÉ MAGYAR MUNKAKÖZÖSSÉG-VEZETŐ / TANÍTÓ / MAGYAR 6.B
CSONDOR GABRIELLA MAGYAR MUNKAKÖZÖSSÉG-VEZETŐ / TANÍTÓ 4.A
SZŰCSNÉ RIZMAJER JÚLIA MATEMATIKA / MUNKAKÖZÖSSÉG-VEZETŐ / TANÍTÓ / FEJLESZTŐPEDAGÓGUS 2.A
SPILLER TERÉZIA
NÉMET
HAJDU IMRE TESTNEVELÉS MUNKAKÖZÖSSÉG-VEZETŐ / TESTNEVELÉS 8.B
TÉNYI SAROLTA MŰVÉSZETI MUNKAKÖZÖSSÉG-VEZETŐ 6.C
FÖLDRAJZ / RAJZ / ANGOL
ELEK ZOLTÁN DÖK FELELŐS
BIOLÓGIA / TESTNEVELÉS
ANTAL KATALIN TANÍTÓ / GYERMEKVÉDELEM
BARNA EDINA KÖNYVTÁROS
BORBÉLY ÉVA ANGOL 8.A
BURGERNÉ VIOLA SZILVIA ANGOL
DAX ÁGNES IDEGENNYELVI MUNKAKÖZÖSSÉG-VEZETŐ/ANGOL 6.A
BÁNYI OLIVÉR TESTNEVELÉS
FARKASNÉ KATÓ TÜNDE TANÍTÓ / ANGOL 4.B
FÜLÖPNÉ KISS MÁRIA  NÉMET / RAJZ
FÜREDI ZSUZSANNA TESTNEVELÉS / FÖLDRAJZ 7.A
ELEKNÉ HARSÁNYI LILLA TANÍTÓ  1.A
KINCSES ÁDÁM TESTNEVELÉS
HAJDU ANGYALKA ETIKA; GYERMEKVÉDELEM
HIDEGNÉ SCHOKET EDIT TANÍTÓ/NAPKÖZIS
NAGYNÉ KÖPÖSDI CSILLA TANÍTÓ/INFORMATIKA
JOBBIK ÁGNES TANÍTÓ/INFORMATIKA 4.C
KOPLYAI MÁRTA TANÍTÓ / NÉPTÁNC 3.B
KOÓR MÁRTA TANÍTÓ 2.B
KUN ZSUZSANNA PSZICHOLÓGUS
KÓSI GABRIELLA TANÍTÓ / FÖLDRAJZ  1.A
KÖPÖSDINÉ PETŐ MÓNIKA TANÍTÓ 4.B
MAROSVÖLGYI MÓNIKA PEDAGÓGIAI ASSZISZTENS
MAÁR KATALIN TÖRTÉNELEM/NAPKÖZIS
MÓCZÁR EDIT TANÍTÓ 2.B
ROZGONYINÉ KÖTE ZOLNA HAJNALKA TANÍTÓ / NÉMET 3.A
SELMECZI NÓRA TESTNEVELÉS
SERESNÉ SZABÓ ESZTER TANÍTÓ 3.A
SIRY TÜNDE TANÍTÓ 1.B
SIRY JÁNOS TANÍTÓ 1.B
STEBAHNE DÓRA TANÍTÓ/NÉMET 3.B
SZIKLAI ANDREA ISKOLATITKÁR
SIMON GABRIELLA PEDAGÓGIAI ASSZ.
SZABÓNÉ ROHODI ANNA TANÍTÓ 4.A
SZÉKELY ALEXANDRA ISKOLATITKÁR
TELLERNÉ KOVÁCS ANDREA PEDAGÓGIAI ASSZISZTENS
TÓTFALUSI GÁBORNÉ MAGYAR / TÖRTÉNELEM 5.B
TÓTHNÉ VILLÁNYI ANNA MATEMATIKA / RAJZ 7.B
SZABJÁN ANIKÓ MATEMATIKA/FIZIKA 5.C
ZAJÁCZ ZSUZSANNA ÉNEK

Comments are closed